Hasta Yorumları

Hemen sende yorum yap 🙂  Kendisi Allah korkusu olan,merhametli,çok başarılı yetenekli fizyoterapist ,iyileşmeniz  için maddi manevi hertürlü fedakarlığı yapmaya fazlasıyla gönülden gayretle yapmaya hazır  oldukça kararlı ve dakikası dakikasını değerlendiren işine aşık bir şahıs . Şahsen ben bir hastası olarak kendisinden çok memnunum bir kısmi hemipleji hastası olarak size moral vermek ve sizi ileriye götürmeksen başka smacı YÖK onun için maddiyat en son teferruat o sizin gerçekten iyileşip hayata ve sağlığınıza dönmenizi istiyor gerçekten emin ellerdesiniz muhakkak bir fizyoterapist e ihtiyaç duyduğunuzda tanışın kendisiyle diyorum.

  Eda NALÇAKAN

  Eda NALÇAKANİngilizce Öğretmeni - Milli Eğitim Bakanlığı

  Birçok fizyoterapist gezip sonuç alamadık taki Onur bey ile tanışana kadar. Kendisinin hem üstün bilgisi hemde yakından hasta takibi sayesinde hicbirseyimiz kalmadı kesinlikle Onur beyi tercih edenler pişman olmayacaklardir. Allah sizden razı olsun…

  Tunca BİLDİK

  Tunca BİLDİKİş Veren - Pro Clean Master

  Öncelikle şunu belirtmek isterim ki onur bey bizim bu zor günlerimizde umutsuz olduğumuz süreçte bize o müthiş enerjisiyle umut olup ,doktorlarımızın 1 yıl sonrasında yürümeye başlar deyip onur bey sayesinde 4. Ayımızda abimi ayağa kaldırıp şu anda yürüyen kendi ihtiyaçlarını karşılama durumuna getirdiği için ona çok minnettarız.kendisini ayrıca sabrı ve enerjisinden dolayı gerçekten tebrik etmek istiyorum.herşey için teşekürler onur bey

  Havva BİLDİK

  Havva BİLDİKSerbest Meslek

  Uzun zamandır tanıdığımız Harika bir insan kendisi
  Annem MS (Multple skleroz)  hastası ve buna bağlı ataklar sonucu oluşan hareket kısıtlılığı… ONUR beyin annemle tanıştıktan sonra ki dönemde ilgilenmesi ve işini severek ciddiyetle yapması annemin tedavisine daha istekli gitmesinin en büyük sebebi.. uzun zamandır çok şükür atak durumunuz yok nefes egzersizlerinden sonraki rahatlığımız da cabası şükürler olsun. Allah Onur bey gibi hastasıyla ilgili işini severek ve ciddi yapan fizyoterapistlerimizin sayısını artırsın.

  Gül YENER

  Gül YENERYönetim Kurulu Üyesi - Yenerler Group

  2012 yılında ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatı olduğum dizimden 2017 yılında tekrardan menisküs ameliyatı oldum doktorumun tavsiyesi üzerine Onur Ulukuz ile rehabilitasyon sürecimi geçirmeye başladım daha önceki rehabilitasyon sürecimden çok farklı metodlar ve uygulamalar ile sakatlığımı atlatmama yardımcı oldu hayta daha önceki ameliytımdan kalan izleri bile silmek için tüm tecrübesini konuşturdu. İlk geldiğim gün ile şimdiki durumum arasında dağlar kadar fark var ve artık futbol oynamaktan korkmuyorum:)

  Çağdaş BOYRAZ

  Çağdaş BOYRAZSatış Sorumlusu - BD Tıbbi Cihazlar

  Abim 17 Aralık 2016 tarihinde karotis arter diseksiyonu rahatsızlığı geçirdi. Onur Bey ile tanışana kadar abim ayağa kalkmakta bile zorlanıyordu. Tedavi başlangıcından kısa bir süre sonra ayağa kalktı yapamaz dediğimiz bir çok hareketi yapmaya başladı. Onur Bey’in cesaretlendirici tarafı olmasa bunları yapmamız imkansızdı.Kendisine güven duymamızı sağladı. Şu an abim kendi kendine yürüyor kolunu kaldırıyor. Bu zorlu süreçte kendisinin emeği çok büyük. Çok teşekkür ediyoruz.

  Nurhayat GEÇKİN

  Nurhayat GEÇKİNBölge Sorumlusu - Gilead Sciences İlaç Tic.

  Onur bey ile annemin rahatsızlığı sebebi ile tanıştık,kendisi bize her konuda yardımcı oldu…İyileşme sürecini kolay atlatmamızı sağladı,gerçekten işinin ehli tekrar teşekkürler herşey için ☺️

  Esra KOÇ

  Esra KOÇMuhasebeci - Doruk Deri

  Kaza sonucu oluşan c5 6 nedeniyle yürümekte problemim oldu ve sıfır hareketten walkerla yürümeye başladım( belli bi süre fizik tedavi sonrası). Ardından Onur abiyle tanışıp birlikte çalışmaya başladık. ..(abi diyorum çünkü kendisini hem Fizyoterapistim olarak hemde gerçekten abim olarak gördüğüm için) kendisinin benimle ilgilenmesi, işini severek ve isteyerek yapması , yoğun tempoyla birlikte çalışarak su an kanedyenlere gectim ( çift destekli baston) Şimdi hedefimiz daha da büyük… !!! Onur abi gibi fizyoterapistle tanışmam benim için büyük şanstır….

  Aziz Mert YAVUZ

  Aziz Mert YAVUZÖğrenci - Boğaziçi Üniversitesi

  Fizyoterapist Onu Ulukuz ile tanıştığım günden beri benimle bire bir ilgilendi. Bu zor süreçte ilgi ve alakasını hep yanımda hissettim.

  Murat TARAKCI

  Murat TARAKCIYazılım Mühendisi - Acıbadem Labmed

  Yakın ilgisi ve tecrübesi ile derdimize derman olan Onur Hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.

  Fatih Başaran

  Fatih BaşaranUzman - Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı

  Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum 🙂 🙂 🙂

  Elif Subaşı

  Elif Subaşıİnsan Kaynakları Müdürü - DeppSA Holding